Kartal Sökülecek Hurda Alımı

Kartal Sökülecek Hurda Alımı

Kartal Sökülecek Hurda Alımı

Motor, buzdolabı, çamaşır makinası, demir tezgâh vb. birçok sökülecek hurdanızı Kartal Hurdacı firmamıza satarak para kazanabilirsiniz. Sökülecek parçalarınız adresinizden teslim alıyoruz bu sayede sizi büyük bir yükten kurtarıyoruz.

Bunun yanında sattığınız parçanın ağırlık ve içinde bulunan metallere göre fiyatını belirleyip nakit para ile ücretini ödüyoruz. Bu sayede siz çevreye ve bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Kartal Hurdacı firması geri dönüşüm ve ülke ekonomi bilinci ile hareket eden bir firmadır. Kartal  sökülecek alınır bu sayede Kartal  insanına büyük katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz. Kartal  insana hurdacılık hizmeti sunuyoruz. Sökülecek alınması dışında bakır, alüminyum, demirinde alım ve satım işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bizi tercih ederek hem geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz hem de para kazanabilirsiniz.

Motor gibi içerisinde bolca değerli metal barındıran parçaları çöpe atmak hem cebinize hem de çevreye çok kötü etkileri olmaktadır. İletişim bilgilerimiz üzerinde bizimle hızlıca iletişime geçin ve hurdalarınızı bize satın. Kartal  halkının hurdacılık faaliyetlerini gerçekleştiriyor ve tüm hurda alım satım işlemlerini güvenle yapabilmesi için çalışıyoruz.

Eskiyen bozulan buzdolabı, çamaşır makinası vb. Ev eşyalarınızı bunun yanında fabrikaların metal atıklarını Kartal Hurdacı firması aracılığı ile alıp satabilirsiniz.  İletişim bilgilerimiz aracılığı ile 7 gün 24 saat ulaşabilir sökülecek parçalarınızı satıp para kazanabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara