Hakkımızda

Hakkımızda

kartal hurdacı

kartal hurdacı

Hakkımızda

Kartal Hurdacı olarak yıllardır Kartal insanına hurdacılık hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz. Hurdacılık alım ve satım işlemlerinde müşterilerimize birçok kolaylık sağlıyoruz. Bunlar aşağıdaki gibidir;

Nakit Ödeme İmkanı

Kartal hurdacı firması olarak müşterilerimize nakit ödeme fırsatı sunuyoruz. Pratik ve güvenilir hizmet anlayışını benimseyen firmamız müşterilerimizin hurda alım işlemelerinde nakit ödeme kolaylığı tanımaktadır.

Adresten Teslim Alma Kolaylığı

Hurda alım işlemlerinde müşterilerimize büyük kolaylık sunmaktayız. Sizleri büyük bir yükten kurtarmak için hurdalarınızı adresinizden teslim alıyoruz. Kartal Hurdacısının kendi araçları ile müşterilerimizin adreslerine giderek satmak istediği hurdaların nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Güncel ve Doğru Fiyatlandırma

Kartal hurdacı olarak müşterilerimiz satmak istediği hurdaların önce ağırlığını belirliyoruz. Bu işlemden sonra güncel metal borsası fiyatlarına göre nakit ödemelerini yapıyoruz. Doğru ve güncel fiyatlandırma sayesinde güvenilir hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

7 Gün 24 Saat İletişim

Firmamıza kafanıza takılan soruları sormak için 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Fiyat ve nakliye işlemeleri hakkında bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim bilgileri üzerinden bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ve pratik hizmet anlayışı ile yoluna devam eden Kartal Hurdacı yıllardır Kartal halkına hurdacılık hizmeti vermektedir. Hurdacılık işi geri dönüşüm ve ülke ekonomisi için oldukça önemlidir. Bu kadar önemli bir işi hakkı ile yapmanın gururunu yaşıyoruz. Bizleri tercih ederek pratik ve güvenilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara